Web dizains

Mūsdienīgs un kvalitatīvs web dizains ir zinātnes un izpētes kopums apvienojumā ar estētisku izpildījumu. Tas ietver sevī intuitīvu un viegli saprotamu lietojamību (UI) un rada pozitīvu pieredzi web lapas lietotājam (UX). BORN pieredze web dizainā ļauj radīt visaugstākajām prasībām atbilstošus darbus un to apliecina mūsu klientu uzticība.

Programmēšana

Mūsu komandā ir PHP, MySQL, Java Script, HTML, CSS u.c. programmēšanas virtuozi, kas spēj radīt optimizētus, stabilus un funkcionālus web risinājumus atbilstoši jebkurām klienta vajadzībām. BORN komandā ir programmētāji ar nopietnu pieredzi, kuri īstenos gan vienkāršākus, gan izaicinājumiem bagātīgus risinājumus.

E-komercija

E-veikalu izstrāde uz vienas no vadošajām e-komercijas platformām - MAGENTO. Iespējama arī pilnībā pielāgota risinājuma izstrāde pēc klienta prasībām.

Mobilās aplikācijas

Mobilo aplikāciju izstrāde iOS un Android platformām. Ērti lietojams, intuitīvs un mūsdienīgs dizains apvienojumā ar spēcīgu tehnisko izpildījumu.

IT projektu vadība

Veiksmīga web projekta īstenošana ir savstarpēji saistītu darbību kopums - no tehniskās specifikācijas izstrādes līdz testēšanai un projekta nodošanai klientam.

Analītika un audits

Web dizaina UI/UX audits, Google Analytics rezultātu analīze u.c. mērījumi, kas uzlabos jau esoša vai topoša web projekta efektivitāti.