Atsauksmes

Klienti par mums

Nodrošināja oriģinālu augsta līmeņa dizainu un mūsdienīgus web UI risinājumus
BORN atradu internetā, meklējot pieredzējušu wordpress lapu veidotāju, kura pieeja dizainam un lapas lietojamībai atbilstu vīzijai par mūsu uzņēmuma lapu. Mūsu sadarbība ar BORN izvērtās veiksmīga un patīkama. Pirmkārt, aģentūra strādāja pēc plāna. Otrkārt, BORN nodrošināja oriģinālu augsta līmeņa dizainu un mūsdienīgus web UI risinājumus. Programmēšanas gaitā uzņēmums bez ķeršanās īstenoja arī nestandarta risinājumu un ķimerīgus pielāgojumus. Testējot lapu, nepilnības tika ātri izķertas un novērstas. Redzēju, ka BORN un tā vadītājam Gatim patiesi rūp lapas lietotāja pieredze jeb UX. Viņi mums bija labi un neatkarīgi padomdevēji, kādi vajadzīgi brīžos, kad darba gaitā rodas nevajadzīga vēlme projektu sarežģīt un padarīt vēl pilnīgāku. Pateicoties BORN, mūsu lapu izveidojām ne vien laikā, bet arī paredzētā budžeta ietvaros. Paldies!
Āris Dreimanis
Āris Dreimanis
ZAZA Timber / Mārketinga un komunikācijas vadītājs
Pavisam droši varu teikt, ka sadarbību turpināsim arī nākotnē.
Kopējās sadarbības laikā MOSK mājas lapas izveidei, BORN sevi ir parādījuši kā augstaks klases profesionāļi, kuri zin savu tēmu, lieliski un pacietīgi komunicē ar klientu un ir spējīgi radīt augstas kvalitātes, klienta vajadzībām piemērotu darbarīku - mājas lapu. MOSK rīcībā ir ne tikai kvalitatīva un gaumīga mājaslapa, bet arī zināšanas kā to pārvaldīt un ja nepieciešams papildināt. Paldies, Gatim un komandai par lielisko darbu. Pavisam droši varu teikt, ka sadarbību turpināsim arī nākotnē.
Mikus Lasmanis
Mikus Lasmanis
SIA MOSK 1 vadītāja vietnieks/izpilddirektors
Sadarbība ļoti apmierina
Ar BORN sadarbojamies variāk nekā 3 gadus. Uz dažādām steidzamām vai cimperlīgām prasībām komanda vienmēr reaģējusi ļoti operatīvi un profesionāli. Dizaina un UX lietas gandrīz vienmēr ir trāpītas tuvu desmitniekam ar pirmo šāvienu. Ja gatavosiet ko tehniski sarežģītāku, galvenais precīzi nokomunicēt prasības, un ar pāris iterācijām nonāksiet pie gala varianta. Kopumā sadarbība ļoti apmierina. Noteikti varu rekomendēt BORN gan gadījumā, ja vēlies izveidot mājaslapu un dzīvot tālāk pats, gan arī ilgstošākas sadarbības projektiem.
Valters Vestmanis
Valters Vestmanis
INDEXO
Darbu izpilde vienmēr ļoti precīza un korekta
Paldies Born un īpaši Gatim par ļoti operatīvu, pamatotu un skaidrojošu komunikāciju, un vienmēr kvalitatīvu darbu izpildi. Mūsu sadarbība aizsākās jau 2017. gadā ar jaunas mājaslapas izveidi, un tā turpinās arī šodien (2021. gada priekšvakarā) neregulāri veicot tehniskus uzlabojumus vai ieviešot jauninājumus. Ja meklējat partnerus, kuru komunikācija ir saprotama, tieša un pamatota, bet darbu izpilde vienmēr ļoti precīza un korekta - šī būs īstā izvēle!
Elīna Breidaga
Dr. Lūkina acu klīnika
Ļoti profesionāla komanda, apbrīnojams izstrādātājs + tīmekļa dizaina prasmes un lieliska komunikācija. Ar šiem puišiem nekas nav neiespējams! Paldies par lielisko nepārtraukto sadarbību un vienmēr ātro reakciju!! Ļoti iesaku!
Zane Šmite-Vestmane
Zane Šmite-Vestmane
Riga-Jurmala projektu vadītāja
Kopdarbs izdevās lielisks
Mājas lapas izstrāde nav viegls process, tāpēc izvēlējāmies zinošus profesionāļus, ar kuru palīdzību šo projektu realizēt. Pēc konstruktīvas sadarbības un viedokļu apmaiņas, kopdarbs izdevās lielisks – to novērtē arī mūsu klienti.
Kristīne Zūpa-Rasimāviča
SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne" mārketinga vadītāja
Stils, dizains un UX ir Born stiprā puse. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
Kristaps Grietiņš
Kristaps Grietiņš
SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks" valdes priekšsēdētājs
Darbi tiek izpildīti profesionāli un laicīgi
Prieks, ka BORN komanda aktīvi iesaistās ideju ģenerēšanā un veiksmīgāko risinājumu piedāvāšanā, nevis gaida, ko klients prasīs un "tā arī taisīsim".. Darbi tiek izpildīti profesionāli un laicīgi.
Ivars Ozoliņs
AUTO KADA valdes loceklis
BORN komanda ir augsti profesionāla
Paldies par ieteikumiem un atbalstu mājaslapas izstrādē. Ikviens jautājums tika uzreiz atrisināts. Bija daudz ieteikumi, kas nāca no BORN puses, kā labāk sasniegt mūsu auditoriju, uz ko konkrētais cilvēks koncentrēsies mūsu mājaslapā un kā vislabāk nogādāt svarīgo informāciju mūsu mājas lapas apmeklētājam.
Aija Geriņa-Bērziņa
Aija Geriņa-Bērziņa
Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes priekšsēdētāja
Iespējams labākā cenas/kvalitātes atteicība. Izstrādes process aizņēma zināmu laiku, bet sadarbības rezultātā ieguvām mūsdienīgu un drošu grupas uzņēmuma mājaslapu.
Jānis Libeks
Jānis Libeks
Alphinox Quality AS valdes loceklis
Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša
BORN komanda veica pārsteidzoši labu darbu īsā laika plānā un tas bija vērts kartu ieguldīto eiro. Projekts tika smalki izstrādāts, un izstrādes process bija ļoti caurspīdīgs. Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša un ik uz soļa uzklausīja mūsu ierosinājumus. Lai gan mūsu vietnē kopš mūsu pirmās palaišanas ir notikušas daudzas izmaiņas, mēs joprojām izmantojam BORN būvētos pamatus. Esmu pārliecināts, ka nākotnē kopīgi strādāsim pie citiem projektiem.
Roberts Rosbergs
Roberts Rosbergs
Onscale
Esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija
Mēs meklējām Latvijā labāko Web izstrādes kompāniju - ar mērķi izveidot pasaules līmeņa web lapu uz WordPress platformas mūsu excelify.io projektam. Saņemot pirmo jaunās web lapas dizaina skici, asaras saskrēja acīs. Mūsu jaunā web lapa kļuva ne tikai vizuāli skaista, bet arī kolosāli funkcionāla, tīra, saprotama, un tai pašā laikā - līdzinājās mūsu aplikācijai. Kad bijām apstiprinājuši vizuālo izskatu, tālāk sekoja pašas web lapas programmēšana, kas notika arī samērā ātri. Tālāk sekoja lapas migrācija un palaišana produkcijā. Viena no mūsu bažām bija mūsu esošās SEO pozīcijas, ko paralēli arī ļoti rūpīgi plānojām, lai šīs pozīcijas nezaudētu. Arī šajā ziņā viss izdevās godam - SEO pozīcijas pirmajā mēnesī pēc migrācijas nokritās tikai nedaudz, par kādiem 20%, taču jau nākamajos mēnešos atguvās, un turpināja augt vēl daudz straujāk nekā iepriekš. Born komanda parūpējās ne tikai par lapas izstrādi, bet arī par tās palaišanu dzīvē, un turpina par mums rūpēties, šo lapu uzturot. Ja atklājas kādas kļūdas kodā, tad tās tiek labotas bez maksas. Jebkādas jaunas lietas, ko paprasam, tiek iepriekš notāmētas un pēc apstiprināšanas arī uztaisītas. Mums par web lapas programmēšanu vairs galva nesāp. Tagad ar lielu lepnumu varu teikt - esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija, un tā ir Born!
Māris Veide
Māris Veide
Excelify.io izveidotājs un vadītājs