E-veikalu izstrāde

Mūsu izstrādātie e-veikali – pozitīva iepirkšanās pieredze jūsu klientiem un augsti pārdošanas rādītāji jūsu biznesam.

 • WooCommerce
 • Maksājumu sistēmas
 • Piegādes moduļi
 • Google Tag Manager
 • Facebook/Instagram integrācijas
 • Konsultācijas
 • Izpēte, analīze, stratēģija
 • Web dizaina izstrāde
 • Vizuālā programmēšana
 • Back-end programmēšana
 • Testēšana
 • Satura ievade, publicēšana
 • Optimizācija, uzturēšana

E-komercijas pieredze

Katra e-veikala izveidē ieguldām sevi pilnībā – visu mūsu plašo e-komercijas pieredzi un zināšanas par lietotāju uzvedību interneta vidē

Google Tag Manager integrācija

Efektīva e-komercija nav iedomājama bez datu analīzes un GTM integrācijas e-veikalā

WooCommerce

E-veikalus veidojam uz WooCommerce sistēmas bāzes, tāpēc varam to veikt ātri un nodrošināt dažādus e-komercijas risinājumus efektīvas e-komercijas attīstīšanai

Internets ir vide, kurā iespējams ātri sasniegt potenciālos pircējus visā pasaulē. Veiksmīgu e-komerciju raksturo mūsdienīgs, ērti lietojams un viegli saprotams dizains kopā ar pareizi izvēlētu tehnoloģisko risinājumu.

BORN kompetence e-veikalu izstrādē ir balstīta uz plašu pieredzi gan vietējo, gan starptautisku projektu īstenošanā. To papildina iespējas veikt maksājumu sistēmu, piegādes iespēju un citu ārēju aplikāciju (API) integrācijas. E-veikalu izstrādi veicam, izmantojot pasaulē populārāko e-veikalu platformu – WooCommerce. Nodrošinām arī specifiskus konkrēta klienta un projekta prasībām pielāgotus risinājumus.

 • WooCommerce ir viena no populārkajām e-komercijas sistēmām pasaulē, kas nodrošina pamatfunkcionalitāti e-veikala darbībai. To iespējams papildināt ar daudziem dažādiem e-komercijas moduļiem.

Klientu atsauksmes

Kopdarbs izdevās lielisks
Mājas lapas izstrāde nav viegls process, tāpēc izvēlējāmies zinošus profesionāļus, ar kuru palīdzību šo projektu realizēt. Pēc konstruktīvas sadarbības un viedokļu apmaiņas, kopdarbs izdevās lielisks – to novērtē arī mūsu klienti.
Kristīne Zūpa-Rasimāviča
SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne" mārketinga vadītāja
Stils, dizains un UX ir Born stiprā puse. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
Kristaps Grietiņš
SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks" valdes priekšsēdētājs
Darbi tiek izpildīti profesionāli un laicīgi
Prieks, ka BORN komanda aktīvi iesaistās ideju ģenerēšanā un veiksmīgāko risinājumu piedāvāšanā, nevis gaida, ko klients prasīs un "tā arī taisīsim".. Darbi tiek izpildīti profesionāli un laicīgi.
Ivars Ozoliņs
AUTO KADA valdes loceklis
BORN komanda ir augsti profesionāla
Paldies par ieteikumiem un atbalstu mājaslapas izstrādē. Ikviens jautājums tika uzreiz atrisināts. Bija daudz ieteikumi, kas nāca no BORN puses, kā labāk sasniegt mūsu auditoriju, uz ko konkrētais cilvēks koncentrēsies mūsu mājaslapā un kā vislabāk nogādāt svarīgo informāciju mūsu mājas lapas apmeklētājam.
Aija Geriņa-Bērziņa
Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes priekšsēdētāja
Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša
BORN komanda veica pārsteidzoši labu darbu īsā laika plānā un tas bija vērts kartu ieguldīto eiro. Projekts tika smalki izstrādāts, un izstrādes process bija ļoti caurspīdīgs. Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša un ik uz soļa uzklausīja mūsu ierosinājumus. Lai gan mūsu vietnē kopš mūsu pirmās palaišanas ir notikušas daudzas izmaiņas, mēs joprojām izmantojam BORN būvētos pamatus. Esmu pārliecināts, ka nākotnē kopīgi strādāsim pie citiem projektiem.
Roberts Rosbergs
Onscale
Esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija
Mēs meklējām Latvijā labāko Web izstrādes kompāniju - ar mērķi izveidot pasaules līmeņa web lapu uz WordPress platformas mūsu excelify.io projektam. Saņemot pirmo jaunās web lapas dizaina skici, asaras saskrēja acīs. Mūsu jaunā web lapa kļuva ne tikai vizuāli skaista, bet arī kolosāli funkcionāla, tīra, saprotama, un tai pašā laikā - līdzinājās mūsu aplikācijai. Kad bijām apstiprinājuši vizuālo izskatu, tālāk sekoja pašas web lapas programmēšana, kas notika arī samērā ātri. Tālāk sekoja lapas migrācija un palaišana produkcijā. Viena no mūsu bažām bija mūsu esošās SEO pozīcijas, ko paralēli arī ļoti rūpīgi plānojām, lai šīs pozīcijas nezaudētu. Arī šajā ziņā viss izdevās godam - SEO pozīcijas pirmajā mēnesī pēc migrācijas nokritās tikai nedaudz, par kādiem 20%, taču jau nākamajos mēnešos atguvās, un turpināja augt vēl daudz straujāk nekā iepriekš. Born komanda parūpējās ne tikai par lapas izstrādi, bet arī par tās palaišanu dzīvē, un turpina par mums rūpēties, šo lapu uzturot. Ja atklājas kādas kļūdas kodā, tad tās tiek labotas bez maksas. Jebkādas jaunas lietas, ko paprasam, tiek iepriekš notāmētas un pēc apstiprināšanas arī uztaisītas. Mums par web lapas programmēšanu vairs galva nesāp. Tagad ar lielu lepnumu varu teikt - esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija, un tā ir Born!
Māris Veide
Excelify.io izveidotājs un vadītājs