Mājas lapu izstrāde

Mājas lapu pilna servisa izstrādes pakalpojums sākas ar izpēti, analīzi un koncepcijas izstrādi. Tad notiek tās programmēšana, satura vadības sistēmas uzstādīšana un satura ievade.

 • Konsultācija
 • Izpēte, analīze, stratēģija
 • Web dizaina izstrāde
 • Vizuālā programmēšana
 • Back-end programmēšana
 • Testēšana
 • Satura ievade, publicēšana
 • Optimizācija, uzturēšana

Kvalitatīvu mājas lapu izstrāde

Kvalitatīva mājas lapa ir svarīgs informācijas avots par jūsu produktu vai pakalpojumu un veido atbilstošu jūsu uzņēmuma tēlu. Tāpēc tai jābūt ātrdarbīgai un viegli atjaunināmai, lai radītu lielisku pieredzi lietotājiem un būtu vienmēr aktuāla

Pārdomāti un gudri risinājumi

Mūsuprāt, kvalitatīvas un labas mājas lapas izstrādes pamatā ir prasmīgi sagatavošanās darbi - izpēte, esošo datu (Google Analytics) analīze un precīza stratēģija

Lai uzrunātu un pieradinātu savu mērķauditoriju, mājas lapas dizainam un tehnoloģiskajam risinājumam ir jāatbilst tās lietošanas paradumiem un jāpilda galvenais uzdevums – produktu/pakalpojumu pārdošana, zīmola pozicionēšana u.tt. Mēs veidojam mājas lapas, kas palīdz sasniegt mērķus un piešķir pievienoto vērtību zīmolam.

BORN komanda ir profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi – web dizaineri, programmētāji un projektu vadītāji. Mūsu darba profesionalitāti vislabāk apliecina paši darbi un klientu uzticība.

 • Katras mājas lapas izstrāde ir individuāla – katrai savas funkcijas, saturs un uzdevumi. Tāpēc konkrētas izmaksas vispārīgi pateikt nav iespējams. Ja aizpildīsiet pieteikuma formu vai sazināsieties ar mums, saņemsiet precīzu piedāvājumu.
 • Lai mājas lapa būtu efektīva un ilgtspējīga, ir jāiegulda arī tās uzturēšanā – veicot gan satura papildinājumus un pielāgojumus, gan regulārus sistēmas atjauninājumus. Izmaksas mājas lapas uzturēšanai galvenokārt atkarīgas no tā, cik bieži šie papildinājumi nepieciešami, kā arī no to sarežģītības.
 • Lielākajai daļai klientu piedāvājam mājas lapas izstrādi Wordpress satura vadības sistēmā. Šo sistēmu esam izvēlējušies tādēļ, ka tā ir vienkārši uzstādāma un ir funkcionāls instruments satura uzturēšanā.

Klientu atsauksmes

Ļoti profesionāla komanda, apbrīnojams izstrādātājs + tīmekļa dizaina prasmes un lieliska komunikācija. Ar šiem puišiem nekas nav neiespējams! Paldies par lielisko nepārtraukto sadarbību un vienmēr ātro reakciju!! Ļoti iesaku!
Zane Šmite-Vestmane
Riga-Jurmala projektu vadītāja
Kopdarbs izdevās lielisks
Mājas lapas izstrāde nav viegls process, tāpēc izvēlējāmies zinošus profesionāļus, ar kuru palīdzību šo projektu realizēt. Pēc konstruktīvas sadarbības un viedokļu apmaiņas, kopdarbs izdevās lielisks – to novērtē arī mūsu klienti.
Kristīne Zūpa-Rasimāviča
SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums Nākotne" mārketinga vadītāja
Stils, dizains un UX ir Born stiprā puse. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
Kristaps Grietiņš
SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks" valdes priekšsēdētājs
BORN komanda ir augsti profesionāla
Paldies par ieteikumiem un atbalstu mājaslapas izstrādē. Ikviens jautājums tika uzreiz atrisināts. Bija daudz ieteikumi, kas nāca no BORN puses, kā labāk sasniegt mūsu auditoriju, uz ko konkrētais cilvēks koncentrēsies mūsu mājaslapā un kā vislabāk nogādāt svarīgo informāciju mūsu mājas lapas apmeklētājam.
Aija Geriņa-Bērziņa
Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes priekšsēdētāja
Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša
BORN komanda veica pārsteidzoši labu darbu īsā laika plānā un tas bija vērts kartu ieguldīto eiro. Projekts tika smalki izstrādāts, un izstrādes process bija ļoti caurspīdīgs. Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša un ik uz soļa uzklausīja mūsu ierosinājumus. Lai gan mūsu vietnē kopš mūsu pirmās palaišanas ir notikušas daudzas izmaiņas, mēs joprojām izmantojam BORN būvētos pamatus. Esmu pārliecināts, ka nākotnē kopīgi strādāsim pie citiem projektiem.
Roberts Rosbergs
Onscale
Esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija
Mēs meklējām Latvijā labāko Web izstrādes kompāniju - ar mērķi izveidot pasaules līmeņa web lapu uz WordPress platformas mūsu excelify.io projektam. Saņemot pirmo jaunās web lapas dizaina skici, asaras saskrēja acīs. Mūsu jaunā web lapa kļuva ne tikai vizuāli skaista, bet arī kolosāli funkcionāla, tīra, saprotama, un tai pašā laikā - līdzinājās mūsu aplikācijai. Kad bijām apstiprinājuši vizuālo izskatu, tālāk sekoja pašas web lapas programmēšana, kas notika arī samērā ātri. Tālāk sekoja lapas migrācija un palaišana produkcijā. Viena no mūsu bažām bija mūsu esošās SEO pozīcijas, ko paralēli arī ļoti rūpīgi plānojām, lai šīs pozīcijas nezaudētu. Arī šajā ziņā viss izdevās godam - SEO pozīcijas pirmajā mēnesī pēc migrācijas nokritās tikai nedaudz, par kādiem 20%, taču jau nākamajos mēnešos atguvās, un turpināja augt vēl daudz straujāk nekā iepriekš. Born komanda parūpējās ne tikai par lapas izstrādi, bet arī par tās palaišanu dzīvē, un turpina par mums rūpēties, šo lapu uzturot. Ja atklājas kādas kļūdas kodā, tad tās tiek labotas bez maksas. Jebkādas jaunas lietas, ko paprasam, tiek iepriekš notāmētas un pēc apstiprināšanas arī uztaisītas. Mums par web lapas programmēšanu vairs galva nesāp. Tagad ar lielu lepnumu varu teikt - esmu pārliecināts, ka mums Latvijā ir pasaules līmeņa Web lapu izstrādes kompānija, un tā ir Born!
Māris Veide
Excelify.io izveidotājs un vadītājs