Web dizains, UI/UX

Pārdomāti izplānots un viegli uztverams mājas lapas dizains ir nozīmīgs aspekts, lai tās lietošana jūsu klientiem būtu ērta un kļūtu par atbalstu jūsu biznesam

 • Wireframes (koncepcija/stratēģija)
 • Web dizaina izstrāde
 • Web dizaina audits
 • UI/UX dizains
 • Izpēte, analīze
 • Stratēģija, koncepcija
 • Web dizaina izstrāde
 • Testēšana, optimizēšana

Mājas lapu dizaina izstrāde

Kvalitatīva mājas lapu web dizaina izstrāde balstīta uz pieredzi un zināšanām. Mājas lapu satura izkārtojums, dizaina uzbūve ļauj ātrāk un vieglāk uzrunāt tās apmeklētāju

E-veikalu dizaina izstrāde

Veiksmīgs e-veikala dizains ļauj pārdot vairāk. Pieredze un zināšanas e-komercijas veidošanā dod mums priekšrocības izstrādāt sekmīgu e-veikalu web dizainus

Web aplikāciju UI dizaina izstrāde

Kvalitatīvs un pārdomāts web dizains ir ļoti būtisks web aplikāciju izstrādē, un šeit īpaši vērtīga ir mūsu pieredze.

Mājas lapu dizainēšanas uzdevumu uztveram nopietni – mums ir daudzu gadu pieredze, īstenojot dažādus projektus, un tas ierindo mūs starp labākajiem šajā jomā. Sekojam līdzi aktualitātēm, pētījumiem un tendencēm.

Dizaina izstrāde vienmēr sākas ar izpēti un analīzi, ņemot vērā visas nianses un pievēršoties detaļām. Kvalitāte un laikmetam atbilstoši risinājumi ir dogma mūsu darbam pie jebkuras mājas lapas dizaina izstrādes.

 • Web dizains ir mājas lapas, e-veikala un jebkuras citas platformas vizuālais veidols. Katram dizainam atkarībā no konkrētās platformas funkcijas ir sava specifika, kurai nepieciešams pielāgot tehnoloģiskos risinājumus, lai sasniegtu vislabāko rezultātu. Izstrādājot mājas lapas dizainu, jāņem vērā laikmeta tendences un lietotāju paradumi, un risinājumam ir jābūt ērti lietojamam visās aktuālajās ierīcēs. Web dizaina izveide nav sacensība par labākā mākslas darba radīšanu, tas ir stāsts par tiekšanos uz ideālo funkcionalitāti.
 • Web dizaina izstrādes izmaksas ir atkarīgas no platformas struktūras un tās sarežģītības. Pirms katra projekta izstrādes varam prognozēt nepieciešamo laiku dizaina izstrādei, sniedzot klientam jau precīzas izmaksas par web dizaina izstrādi.
 • Web dizaina izstrāde vienmēr sākas ar izpēti un analīzi. Tiek izveidoti Wireframes jeb shematisks dizains, tādejādi ieskicējot dizaina skeletu. Tālāk tiek gatavots web dizains.

Klientu atsauksmes

Ļoti profesionāla komanda, apbrīnojams izstrādātājs + tīmekļa dizaina prasmes un lieliska komunikācija. Ar šiem puišiem nekas nav neiespējams! Paldies par lielisko nepārtraukto sadarbību un vienmēr ātro reakciju!! Ļoti iesaku!
Zane Šmite-Vestmane
Riga-Jurmala projektu vadītāja
Stils, dizains un UX ir Born stiprā puse. Esam ļoti apmierināti ar rezultātu.
Kristaps Grietiņš
SIA "Ziemeļlatvijas mežsaimnieks" valdes priekšsēdētājs
BORN komanda ir augsti profesionāla
Paldies par ieteikumiem un atbalstu mājaslapas izstrādē. Ikviens jautājums tika uzreiz atrisināts. Bija daudz ieteikumi, kas nāca no BORN puses, kā labāk sasniegt mūsu auditoriju, uz ko konkrētais cilvēks koncentrēsies mūsu mājaslapā un kā vislabāk nogādāt svarīgo informāciju mūsu mājas lapas apmeklētājam.
Aija Geriņa-Bērziņa
Latvijas Onkologu ķīmijterapeitu asociācijas valdes priekšsēdētāja
Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša
BORN komanda veica pārsteidzoši labu darbu īsā laika plānā un tas bija vērts kartu ieguldīto eiro. Projekts tika smalki izstrādāts, un izstrādes process bija ļoti caurspīdīgs. Komanda bija ļoti profesionāla, zinoša un ik uz soļa uzklausīja mūsu ierosinājumus. Lai gan mūsu vietnē kopš mūsu pirmās palaišanas ir notikušas daudzas izmaiņas, mēs joprojām izmantojam BORN būvētos pamatus. Esmu pārliecināts, ka nākotnē kopīgi strādāsim pie citiem projektiem.
Roberts Rosbergs
Onscale